Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy Burger King w Lublinie. Zajmie dwie kondygnacje w kamienicy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 grudnia 2016 r. o 17:51 Powrót do artykułu
Burgery w Tarasach zawsze zimne i ogólnie bez smaku, jedne z gorszych, jakie jadłem. Nie rozumiem fenomenu BK, mają dobre tylko frytki, z McDonald's nie mogą się równać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat nie wiem, bo się nie stołuję - burgery jak mam ochotę robię sobie w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale te wizualizacje to porażka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To słaba czy bardzo dobra bo już się pogubiłem ;) Bardzo słaba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super informacja dla Mac D bosko że będzie kolejny cholesterol w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nastepna garkuchnia w centrum Lublina. Jest wprawdzie stanowisko do niezaśmiecania centrum miasta byle GWnem ale goście POszli do kibla wysrać się. I w d..... mają wyglą Miasta. Nie ma to jak prytbłędy wezmą włdzę w wojewódzkim Mieście i mają do POmocy Wspólną Kasę. Ruch w interesie albo interes w ruchu. Daj, daj , daj nie odmawiaj daj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego przestań to brać albo bierz połowe :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiecie co dobre! obczajcie street szefa: ***streetszef.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie ***wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...